Субсидии

Станом на 01.02.2022 року 75918 домогосподарств харків’ян отримують житлову субсидію.

Усі житлові субсидії виплачуються виключно в готівковій формі.

Набули право на отримання субсидії громадяни у наступних випадках:

  • якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат, яким менше 5 років;
  • якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря);
  • у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету.

Крім того, при визначенні права осіб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також ті, на які оформлено заповіт.

Щодо обмежень, то житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо: будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства на 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія, має на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти у загальній сумі, що перевищує 100 тис. гривень, або облігації внутрішньої державної позики на загальну суму, що перевищує 100 тис. гривень.
Заяву та декларацію можливо подати до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, в умовах карантинних обмежень за попереднім записом, у паперовому вигляді або надіслати їх поштою, або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг – «Портал Дія».

 

 


Записатися на прийом та отримати консультації 
 можна за наступним посиланням: https://cutt.ly/sz8tptR


Зразок заяви

Зразок декларації

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes