Субсидии

Жителям міста Харкова субсидії на не опалювальний період подовжені автоматично.Урядом схвалено рішення про безперебійне призначення, в тому числі, автоматичне перепризначення.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово- комунальні послуги.

Оформити субсидію можна не тільки перед початком опалювального періоду, а в будь-який час, коли домогосподарству складно оплачувати комунальні послуги.При цьому нагадуємо, що згідно з законодавством, житлова субсидія не призначається за наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, термін позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 гривень).

Житлова субсидія при наявності заборгованості може бути призначена, якщо укладено договір про реструктуризацію цієї заборгованості. З питання укладення зазначеного договору споживачам потрібно звернутися до постачальника відповідних комунальних послуг. У разі якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців від початку опалювального сезону, житлова субсидія буде призначена з початку сезону.

Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо отримувачам субсидії своєчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги та не накопичувати боргів.

 


Записатися на прийом та отримати консультації 
 можна за наступним посиланням: https://cutt.ly/sz8tptR


Зразок заяви

Зразок декларації

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes