Розпорядження Міського голови від 24.05.2019 №24/1 "Про відведення та обладнання на території міста Харкова місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року"

З метою створення належних умов для розміщення матеріалів передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу під час підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України, які  відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2019 року № 303/2019 призначені на 21 липня 2019 року, для забезпечення додержання принципу рівних умов щодо партій, депутати від яких зареєстровані в загальнодержавному окрузі, та кандидатів у депутати в одномандатних округах, на підставі ст. 107, частин 5, 9, 21, 24 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись ст.ст. 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1. Відвести місця для розташування стендів, дощок оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації згідноз додатком. 

2. Головам адміністрацій районів Харківської міської ради:

2.1. Спільно з Департаментом житлового господарства Харківської міської ради (Нехорошков Р.Б.), КП «Жилкомсервіс» (Мальований Г.О.), КП «Харківблагоустрій» (Слівінська К.І.), КП «Міський інформаційний центр» (Кутоманов Д.Є.): 

2.1.1. Обладнати та привести в належний стан стенди та дошки оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації. 


Термін виконання: 
24.05.2019 

2.1.2. Здійснювати контроль за станом стендів і дощок оголошень.  

Термін виконання:
протягом виборчого процесу 

2.1.3. Забезпечити зняття передвиборних агітаційних матеріалів. 

Термін виконання:
з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів 

2.2. Спільно з Департаментом комунального господарства Харківської міської ради (Богач О.А.), Департаментом будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради (Чумаков В.М.), Департаментом інфраструктури Харківської міської ради (Дульфан С.Б.) здійснити заходи щодо недопущення розміщення матеріалів передвиборної агітації, політичної реклами, у тому числі повідомлень про перебіг виборчого процесу, на будинках і в приміщеннях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних вокзалів, у транспортних засобах громадського користування, а також на об’єктах культурної спадщини, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Харкова. 

Термін виконання:
протягом виборчого процесу 

3. Координацію виконання розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету міської ради Чечетову-Терашвілі Т.М. 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря Харківської міської ради Новака О.М.


Секретар міської ради                                            О.М.НОВАК

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes