РОЗПОРЯДЖЕННЯ Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові від 22.04.2020 №9 «Про організацію обладнання тимчасових сортувальних пунктів прийому хворих та осіб з підозрою на COVID-19 та їх сортування»

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) від 15.04.2020 № 24 «Про затвердження алгоритму сортування хворих, осіб з підозрою на COVID-19 та вимог до обладнання тимчасового сортувального пункту прийому» з метою забезпечення постійного проведення скринінгового медичного сортування у тимчасових пунктах прийому та сортування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 закладів охорони здоров’я першої хвилі:

 

1. Директору Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради (Сороколат Ю.В.) забезпечити:

1.1. Обладнання тимчасових сортувальних пунктів прийому хворих та осіб з підозрою на COVID-19 відповідно до алгоритму сортування хворих та осіб з підозрою на COVID-19 і вимог до обладнання тимчасового сортувального пункту прийому пацієнтів з підозрою на COVID-19 (додається);

1.2. Постійне проведення скринінгового медичного сортування у тимчасових пунктах прийому та сортування хворих на корона вірусну хворобу COVID-19 закладів охорони здоров я першої хвилі.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення – заступника керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Горбунову-Рубан С.О.

 

Керівник робіт з ліквідації наслідків
надзвичайної ситуації в м. Харкові                                                      А.І. РУДЕНКО

 

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes