Рішення 24 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 19.12.2018 №1382/18 "Про затвердження Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Харкова"

 

З метою ефективного використання об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Харкова та поповнення бюджету міста Харкова, на підставі законів України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Харківська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про приватизацію об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Харкова згідно з додатком.
2. Програму приватизації та відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Харкова на 2017-2022 роки, затверджену рішенням 13 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 21.06.2017 № 691/17, вважати такою, що втратила чинність.
3. Управлінню комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради:
- надати повноваження на утворення та затвердження складу аукціонної комісії;
- у встановленому порядку укладати договори купівлі-продажу об’єктів, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Харкова.
4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення в установленому законодавством порядку.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Харківської міської ради та секретаря Харківської міської ради.

 

 

 
Міський голова                                                                      Г.А. Кернес

 

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes