Про здійснення заходів, пов’язаних із проведенням громадського обговорення
У К Р А И Н А 
ХАРЬКОВСКИЙ  ГОРОДСКОЙ  ГОЛОВА
 
 
РАСПОРЯЖЕНИЕ
 
 
От __15.11.2019_____ № 153

У зв’язку з надходженням до Харківської міської ради пропозицій від ветеранських організацій міста Харкова щодо повернення історичної назви проспекту в місті Харкові імені Маршала Жукова, з метою залучення представників громадськості до розгляду зазначеного питання, на виконання вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести громадське обговорення з питання присвоєння імені Маршала Жукова шляхом перейменування проспекту Петра Григоренка в місті Харкові (далі – громадське обговорення).

2. Громадське обговорення провести у формі електронної консультації з громадськістю на офіційному веб-сайті Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету.

3. Громадське обговорення провести з 19.11.2019 до 19.01.2020 включно.

4. Визначити Відділ з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища Харківської міської ради (Хорошковатий О.В.) відповідальним за підготовку проекту повідомлення про проведення громадського обговорення, узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення, та підготовку проекту звіту про результати громадського обговорення.

5. Визначити Департамент у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) відповідальним за проведення заходів з оприлюднення документів та інформації щодо громадського обговорення (повідомлення про проведення громадського обговорення, пропозицій (зауважень), звіту про результати громадського обговорення тощо).

6. Визначити відповідальною особою за проведення громадського обговорення заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету Чечетову-Терашвілі Т.М.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Терехова І.О.

 

 
Міський голова                                                                      Г.А. КЕРНЕС

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes