Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 13.07.2011 № 523 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування»

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2019-05-22 г. № 360

З метою впорядкування роботи міського автомобільного пасажирського транспорту загального користування, удосконалення якості транспортного обслуговування населення, на виконання законодавства України з безпеки пасажирських перевезень на автомобільному транспорті, на підставі ст.ст. 6, 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради 

ВИРІШИВ: 

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 13.07.2011 № 523 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування» (зі змінами), виклавши додаток у такій редакції (додається).
  2. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення цього рішення у встановленому порядку.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора Департаменту інфраструктури Харківської міської ради Дульфана С.Б. 

 
Секретар міської ради                                                          О.М. НОВАК

 

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes