Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 11.12.2019 № 940 «Про утворення спостережних комісій при виконавчому комітеті Харківської міської ради»

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2021-02-10 г. № 76


На підставі пункту 1 частини 2 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 15.11.2013 № 469 «Про делегування повноважень з утворення спостережних комісій», Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429, керуючись статтями 42, 50, 59 зазначеного Закону, виконавчий комітет Харківської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 11.12.2019 № 940 «Про утворення спостережних комісій при виконавчому комітеті Харківської міської ради» такі зміни:

1.1. У додатку 1 «Перелік осіб, які призначені на посади голів та секретарів спостережних комісій у районах міста Харкова»:

1.1.1. Виключити зі складу спостережної комісії у Холодногірському районі м. Харкова Кочеткову Світлану Олександрівну – першого заступника голови адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради, голову комісії.

1.1.2. Включити до складу спостережної комісії у Холодногірському районі м. Харкова Сотникову Олену Михайлівну – начальника управління з організаційної роботи та загальних питань Адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради, головою комісії.

2. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю (Сідоренко Ю.С.) оприлюднити рішення протягом тижня після його прийняття.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Новака О.М.

 

 
Секретар міської ради                                                                            І.О. ТЕРЕХОВ

 

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes