Про основні організаційні заходи з підготовки і проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

З метою організаційного забезпечення підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, створення належних умов для реалізації громадянами України конституційних виборчих прав, на підставі Закону України «Про вибори Президента України», Закону України «Про Державний реєстр виборців», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

  1. Затвердити План основних організаційних заходів з підготовкиі проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року згідно з додатком  1. 
  2. Створити міську робочу групу з питань надання практичної допомогив частині матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій та сприяння реалізації ними повноважень на період підготовки і проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, затвердити її персональний склад згідно з додатком 2. 
  3. Закріпити керівний склад Харківської міської ради за територіальними виборчими округами з метою координації роботи виконавчих органів Харківської міської ради щодо надання практичної допомоги в частині матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій та реалізації їх повноважень у період підготовки і проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року згідно з додатком 3. 
  4. Виконавчим органам Харківської міської ради інформацію про виконання Плану основних організаційних заходів з підготовки і проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року надавати до Департаменту організаційної роботи Харківської міської ради наступного дня після закінчення зазначених у плані термінів та строків виконання. 
  5. Координацію виконання розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконавчого комітету міської ради Чечетову-Терашвілі Т.М. 
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря Харківської міської ради Новака О.М. 

 

 
Міський голова                                                     Г.А. Кернес

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes