Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів м. Харкова (крім населення) товариству з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу»

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ
ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

РЕШЕНИЕ

От 2018-12-26 г. № 984

З метою приведення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання у відповідність до економічно обґрунтованих витрат, враховуючи зміну вартості палива, зростання витрат на енергоносії, оплату праці та інших витрат, на підставі звернення та розрахунків товариства з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу», розглянувши висновки Департаменту комунального господарства Харківської міської ради та Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради, згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 18, 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про теплопостачання», Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради 

ВИРІШИВ: 

  1. Скоригувати тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів м. Харкова (крім населення) товариству з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу», встановлені рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради від 28.02.2018 № 140 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування  та   постачання   для  потреб  бюджетних  установ  та  інших споживачів м. Харкова (крім населення) товариству з обмеженою відповідальністю «Котельні лікарняного комплексу», виклавши додаток до нього у новій редакції (додається).
  2. Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міської ради (Сідоренко Ю.С.) забезпечити оприлюднення  рішення в газеті «Харьковские известия».
  3. Рішення набирає чинності з дня офіційного оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Руденка А.І. 

 
Міський голова                                                   Г.А. Кернес

 

Пакет документов (скачать)
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes