Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

З метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, відповідно до ч. 4 от. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Департамент містобудування та архітектури Харківської міської ради повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Внесення змін до генерального плану м. Харкова».

У відповідності до ч. 5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» строк подання зауважень та пропозицій – 15 днів від дати публікації цього оголошення.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Інформацію про заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна отримати за посиланням: https://www.city.kharkov.ua/uk/document/zayava-pro-viznachennya-obsyagu-strategichnoi-ekologichnoi-otsinki-proektu-vnesennya-zmin-do-generalnogo-planu-m-kharkova-64043.html

Пропозиції та зауваження подаються до Департаменту містобудування та архітектури Харківської міської ради, м. Харків, вул. Квітки-Основ'яненка, 7 pablic_depbud@city.kharkov.ua

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes