ПОСТАНОВА № 68 Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД
ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Харківська міська виборча комісія
Харківського району Харківської області

ПОСТАНОВА

Від 2020-10-16 р. № 68

місто  Харків

«16» жовтня 2020 року                                             18 год. 00 хв. 

Про реєстрацію спостерігачів від  кандидата у депутати Харківської міської ради Харківського району Харківської області, на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області
Лобановского Олександра Ігоровича

Відповідно до ч.1 ст. 201 Виборчого кодексу України офіційні спостерігачі реєструються відповідною територіальною виборчою комісією за поданням кандидата. Виборча комісія у визначений Виборчим Кодексом України з дня надходження подання реєструє офіційних спостерігачів та видає їм посвідчення за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Розглянувши подання про реєстрацію офіційних спостерігачів від кандидата в депутати Лобановського Олександра Ігоровича керуючись абзацом першим, частиною першою ст. 239 Виборчого Кодексу України, та беручи до уваги  Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно реєстрації офіційних спостерігачів на місцевих виборах(Додаток до постанови ЦВК від 06.10.2020року №350) постановляє:

1.  Залишити подання про реєстрацію офіційних спостерігачів від кандидата в депутати Лобановського Олександра Ігоровича без розгляду.

2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes