ПОСТАНОВА № 64 Харківської міської територіальної виборчої комісії Харківського району Харківської області

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД
ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Харківська міська виборча комісія
Харківського району Харківської області

ПОСТАНОВА

Від 2020-10-12 р. № 64

місто  Харків 

«12» жовтня 2020 року                                             18 год. 00 хв. 

Про реєстрацію уповноважених осіб Харківської обласної організацій партій у Харківській міській територіальній виборчій комісії Харківського району Харківської області

Відповідно до ч.5 ст. 236 Виборчого кодексу України організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» та організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», які висунули кандидатів у депутати в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, може мати не більше двох уповноважених осіб у цьому окрузі та не більше двох уповноважених осіб у кожному територіальному окрузі (далі - уповноважена особа організації партії). Уповноважена особа організації партії представляє відповідну організацію партії і не є самостійним суб’єктом виборчого процесу. Уповноважена особа організації партії повинна відповідати вимогам, зазначеним у частині другій цієї статті. Список уповноважених осіб (уповноважена особа в окремому окрузі) організації партії з обов’язковим зазначенням відповідного виборчого округу затверджується керівним органом організації партії.

Згідно з ч.7 ст. 236 Виборчого кодексу України  територіальна виборча комісія не пізніш як на третій день після надходження документів, зазначених у частині шостій цієї статті, реєструє уповноважених осіб організації партії та видає представникові організації партії у відповідній виборчій комісії їх посвідчення за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Розглянувши заяви про реєстрацію уповноважених осіб організації Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» та організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ», які висунули кандидатів у депутати Харківської міської ради Харківського району Харківської області та доданих до них документів, керуючись   ст. 236 Виборчого кодексу України, постановляє:

1.         Зареєструвати уповноваженою осібою організація Політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» ЛАВРИНЕЦЬ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 30.11.1996 року народження, громадянин України, тимчасово не працює, проживає у місті Харкові Харківського району Харківської області.

2.        
Зареєструвати уповноваженою осібою організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТІОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПРОСЄКІНА ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА, 05.06.1951 року народження, громадянин України, пенсіонерка, проживає у місті Харкові Харківського району Харківської області.

3.
Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Харківської міської ради.
Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes