Наказ Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна №428 від 28.10.2020 "Про прийняття рішення про оголошення аукціону на нежитлові приміщення за адресою: м. Харків, вул. Миру, 20, літ. «А-6»"

На підставі ч. 9 ст. 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», згідно з Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, у відповідності з Положенням про Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради у новій редакції (далі – Управління), затвердженого рішенням 24 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 19.12.2018 № 1353/18 «Про внесення змін до положень виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання», враховуючи звернення вх. № 7488 від 22.06.2020, вх. № 12016 від 25.09.2020, Звіт про оцінку вартості майна та довідку Управління про продовження договору оренди: 

Н А К А З У Ю: 

1. Оголосити аукціон, за результатами якого може бути продовжено договір оренди від 18.11.2003 № 69, укладений з підприємством «ЮВІРОЛ» Благодійного фонду сприяння відродженню рідного краю «Дзеркальний струмінь» на майно: нежитлові приміщення 1-го поверху № XV, 50 загальною площею 144,0 кв.м за адресою: м. Харків, вул. Миру, 20, літ. «А-6» або укладено договір оренди з новим орендарем.
 
2. Відділу маркетингу та менеджменту:
 

2.1. Оприлюднити інформацію щодо прийняття рішення про оголошення аукціону на офіційному вебсайті Харківської міської ради в розділі «Користування комунальним майном. Оренда».

2.2. Повідомити підприємство «ЮВІРОЛ» Благодійного фонду сприяння відродженню рідного краю «Дзеркальний струмінь» про обставини, визначені у п.1 цього Наказу.

2.3. Розробити інформаційне повідомлення щодо умов продовження на аукціоні договору оренди згідно з п.1 цього Наказу.

2.4. Оприлюднити в електронній торговій системі (далі – ЕТС) оголошення про продовження на аукціоні договору оренди згідно з п.1 після прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо роботи ЕТС та визначення Харківською міською радою особливостей оренди майна територіальної громади м. Харкова. 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника Управління комунального майна та приватизації – Клемчук Т.Ю.

 

Заступник директора Департаменту -
начальник Управління                                                                                                  В.М. СОЛОШКІН

 

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes