Інформація щодо результатів громадських слухань

Виведення з експлуатації котелень, встановлення індивідуальних теплових пунктів та реконструкція теплових мереж в м. Харків.

Оцінка впливу на навколишнє середовище. 

21 грудня 2018 р. у приміщенні адміністрації адміністрації Новобаварського району були проведені громадські слухання з оцінки впливу на навколишнє середовище при виведенні з експлуатації котелень, встановленні індивідуальних теплових пунктів та реконструкції теплових мереж в м. Харків.

В ході слухань проведено обговорення розроблених  суб-консультантом ТОВ «ХПКІ« ТЕП Союз »матеріалів з оцінки впливу на навколишнє середовище, прийнятих проектних рішеннях щодо виведення з експлуатації котелень, встановлення теплових пунктів та реконструкції теплових мереж в 3 адміністративних районах м. Харкова та підготовленого регіональною групою управління проектом (РГУП) КП «Харківські теплові мережі» Плану екологічного та соціального управління, який буде реалізуватися підрядником при виконанні робіт на об'єктах
За підсумками громадських слухань було прийнято рішення рекомендувати ТОВ «ХПКІ «ТЕП Союз» врахувати зауваження і направити проектну документацію на  державну експертизу.


Протокол громадських слухань від 21.12.2018 р.

Печатать
Новости Харькова в твоем смартфоне!
скачать приложение на Google Play скачать приложение на ITunes