Харків і «Cisco» співпрацюватимуть в реалізації «Розумного міста»
31 січня 2019 15:29 Міжнародне співробітництво
Харків і «Cisco» співпрацюватимуть в реалізації «Розумного міста» Меморандум про спільну реалізацію проекту підписали Харківський міський голова Геннадій Кернес і голова напряму «Smart City» в компанії «Cisco» (США) Маркус Віссман.

31 січня Харківська міська рада та компанія «Cisco» почали спільну роботу над проектом «Розумне місто». Меморандум про співпрацю підписали міський голова Геннадій Кернес і один з директорів по реалізації компанії «Cisco» Маркус Віссман. 

Сторони домовилися про те, Харків використовуватиме технічні та програмні рішення «Cisco» для розвитку інфраструктури, сфери безпеки, захисту екології і інших напрямів, передбачених в проекті «Розумне місто». Йдеться, перш за все, про управління освітленням, оптимізацію міського автомобільного трафіку та паркування.

«Ми активно працюємо за «Smart City» більш ніж в ста містах світу, в тому числі мегаполісах. Харків як раз на тому етапі розвитку, коли є всі складові, де ми можемо бути ефективним партнером і експертом», - заявив журналістам Маркус Віссман.

Геннадій Кернес зазначив, що «Cisco» - безумовний світовий лідер в питанні інформаційних технологій, і Харківська міська рада повсюдно використовує його мережеві і програмні можливості, починаючи з 2003 року. «Але документ, який ми підпишимо сьогодні, виводить нас на новий рівень - це інтелектуальне управління процесами життєдіяльності Харкова. В активі «Cisco» великий досвід такої роботи, зі свого боку ми впевнені, що в нашому місті вже створений для нього якісний стартовий майданчик - з ресурсами, кадровим потенціалом і бажанням рости», - зазначив міський голова.

 

Друкувати
Останні новини