Новини
12 січня , 2011 середа
 • 13:56 Геннадій Кернес: Депутати ухвалили стратегічне рішення у сфері ЖКГ міста

  Харківський міський голова Геннадій Кернес, коментуючи рішення про об'єднання двох комунальних підприємств – «Вода» і «Коммуночиствод» відзначив, що на розгляд депутатів винесено стратегічне рішення у сфері житлово-комунального господарства Харкова. Це рішення дозволить посилити ефективність роботи, а додаткові доходи, які будуть отримані в результаті, направлятимуться на потреби підприємства, наприклад, на енергозбереження.

  Теги:
 • 13:54 Депутати міськради погодили державно-приватне партнерство по «Міськелектротрансу»

  Рішення про погодження здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів Харківського комунального підприємства «Міськелектротранс» прийняла 4 позачергова сесія Харківської міської ради 6 скликання.

 • 13:43 5 млн. грн. буде виділено з міського бюджету в 2011 році на реалізацію програми «Доступне житло»

  Сьогодні на сесії міськради депутати затвердили кошторис витрат на виконання Міської цільової соціально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки. На фінансування програми «Доступне житло» передбачено виділення з бюджету міста 5 млн. грн. щорічно, що тільки в 2011 році дасть можливість забезпечити житлом близько 60 сімей харків'ян, які перебувають на квартирному обліку, шляхом будівництва 3,5 тис.кв.м. загальної площі житла.

 • 13:27 Депутати ухвалили рішення про об'єднання підприємств «Вода» і «Харьковкоммуночиствод»

  В ході пленарного засідання 4 позачергової сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про об'єднання двох комунальних підприємств – КП «ПТП «Вода» і ХКП «Харьковкоммуночиствод». За дане рішення проголосував 81 депутат, проти – 1, утримався один.

 • 13:23 Геннадій Кернес: Підприємці не повинні платити ринковий збір

  Незнання нового податкового кодексу може призводити до сплати підприємцями неіснуючих податків і зборів. Про це під час засідання 4 позачерговій сесії Харківської міськради 6 скликання заявив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

 • 13:11 Геннадій Кернес: Органи місцевого самоврядування потребують додаткових роз'яснень норм податкового законодавства

  «На розширеному засіданні правління регіонального відділення Асоціації міст України ми вирішили вийти з ініціативою провести роз'яснювальну роботу за нормами нового податкового законодавства для органів місцевого самоврядування», - повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес під час засідання 4 позачерговій сесії Харківської міськради 6 скликання.

 • 13:10 Дороги Харкова очищають від снігу та льоду

  За даними Департаменту будівництва і шляхового господарства на 12 січня, у прибиранні вулично-дорожньої мережі Харкова задіяно 206 одиниць техніки вдень і 119 - вночі. Магістралі міста приводять в порядок 168 осіб. За 11 січня використано 41,5 куб. м піщано-соляної суміші та 1 тона солі. З вулично-дорожньої мережі міста за 11 січня вивезено 132 куб. м снігу і полою. Проводиться розчищення від снігу та прибирання доріг по: пр. Леніна, пр. Правди, вул.. Білої Акації, пр. Курчатова, пр. Жукова, пр. Проскури, вул. Астрономічна, пр. Московський, вул.. Якіра, вул.. Наріманова, вул.. Полтавський шлях, вул. 2 П’ятирічки, пр. Героїв Сталінграду, вул. Шевченка, вул. Героїв Праці, пр. Гагаріна, майдан Свободи.  

 • 13:02 Ряд харків'ян нагороджено Почесною грамотою міської ради

  Депутати міської ради прийняли рішення про нагородження Почесною грамотою міської ради ряду харків'ян. Серед нагороджених - трудовий колектив ТОВ «Екодізайн плюс», Почесний громадянин Харкова Борис Шрамко, а також харків'яни, які зробили вагомий внесок у будівництво дільниці Харківського метрополітену від станції «23 Серпня» до станції «Олексіївська» та інші.

 • 12:13 Почалася 4-а позачергова сесія Харківської міської ради 6-го скликання

  Згідно з розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса № 87 від 10.01.2011 р., сьогодні о 12.00 розпочала свою роботу 4-а позачергова сесія Харківської міської ради 6-го скликання. На порядку денному - 17 питань і «Різне». На сесію запрошені представники Харківської облдержадміністрації та Харківської облради, начальник ГУ МВС Харкова і прокурор міста. Засідання проходить в сесійній залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7). Пряма трансляція - на «7 каналі» і «ОТБ».

  Теги:
 • 10:08 Більше 90 тисяч харківських школярів пройшли медогляди за 2 дні

  За ініціативою Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради за погодженням з Департаментом освіти та міською санітарно-епідеміологічною станцією 10 і 11 січня в загальноосвітніх закладах усіх типів і форм власності були проведені профілактичні медичні огляди учнів після закінчення зимових шкільних канікул.