Новини
11 січня , 2011 вівторок
10 січня , 2011 понеділок
 • 16:51 Сьогодні - позачергова сесія міськради

  Згідно з розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса, сьогодні, 12 січня, о 12.00 у великому залі міськвиконкому (пл. Конституції, 7, 3 поверх) розпочнеться позачергова сесія Харківської міської ради 6 скликання. Сесійне засідання буде транслюватися в прямому ефірі на харківських телеканалах «7 канал» та ОТБ. У проект порядку денного сесії включені 18 питань, які стосуються різних сфер діяльності органу місцевого самоврядування в місті Харкові.

 • 16:28 Тетяна Таукешева: Спільні зусилля всіх гілок влади дадуть результат

  Внести пропозиції щодо зміцнення дохідної частини місцевих бюджетів запропонувала заступник міського голови, директор Департаменту бюджету і фінансів Харківської міської ради Тетяна Таукешева учасникам засідання правління Харківського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ).

 • 14:47 До фінальної частини чемпіонату Європи з волейболу вийшли команди Сербії та України

  З 5 по 9 січня 2011 року в м. Харкові в Палаці ігрових видів спорту „Локомотив” ім. Г.Кірпи проходив кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків 1993 р.н. та молоді. В вищезазначених змаганнях приймали участь збірні команди Угорщини, Ізраїлю, Литви, Сербії та України. За підсумками змагань 2 команди, а саме Сербія і Україна, вийшли до фінальної частини чемпіонату Європи, який відбудеться в Турції. Сербия. Результати ігор:

 • 14:04 Дороги Харкова очищають від снігу та льоду

  За даними Департаменту будівництва і шляхового господарства на 10 січня, у прибиранні вулично-дорожньої мережі Харкова задіяно 206 одиниць техніки вдень і 119 - вночі. Магістралі міста приводять в порядок 166 осіб. За період з 7 по 9 січня використано 376 куб. м піщано-соляної суміші та 14 тонн солі. З вулично-дорожньої мережі міста з 7 по 9 січня вивезено 921 куб. м снігу і полою.

 • 13:44 Геннадій Кернес ініціює проведення розширеного засідання Асоціації міст України в Харкові

  Віце-президент Асоціації міст України (АМУ), голова Харківського регіонального відділення АМУ, Харківський міський голова Геннадій Кернес ініціює проведення розширеного засідання АМУ в Харкові у зв’язку з необхідністю всебічно обговорити особливості та проблеми бюджетів малих міст України з урахуванням прийнятого Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік». Про це міський голова Геннадій Кернес заявив сьогодні під час засідання правління Харківського регіонального відділення АМУ.

 • 13:16 Харківське регіональне відділення Асоціації міст України прийняло звернення до Верховної Ради

  Звернення Харківського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ) до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування щодо бюджетного забезпечення територіальних громад на 2011 рік прийнято на розширеному засіданні правління Харківського регіонального відділення АМУ, що відбулося 10 січня у Харківській міській раді під головуванням Харківського міського голови, голови регіонального відділення АМУ Геннадія Кернеса.