Зовнішнє незалежне оцінювання стартує 23 травня
19 травня 2017 12:47 Освіта
Зовнішнє незалежне оцінювання стартує 23 травня Зовнішнє незалежне оцінювання для 11-класників стартує 23 травня.

Цього дня пройде тестування з української мови та літератури.

Про це сьогодні, 19 травня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

Вона зазначила, що тест з української мови та літератури - обов'язковий для всіх випускників: як для тих, хто вступає до вишів, так і для інших одинадцятикласників, оскільки результати цього тесту зараховуються в школах як результати державної підсумкової атестації, другий тест, який зараховується як випускний іспит, - математика або історія (на вибір учня), третій - з будь-якого предмету на вибір школяра.

Як повідомила Ольга Деменко, в місті проводитимуть ЗНО не тільки для випускників харківських шкіл, але й 11-класників восьми районів Харківської області, тобто тестування в Харкові проходитимуть понад 11 тис. випускників. Тому, за розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса, всім профільним службам доручено забезпечити всі необхідні для цього умови.

Зазначимо, що 2017 року абітурієнтам треба буде пройти тестування з 12-ти предметів: з української мови та літератуи, іспанської, німецької, французької, англійської та російської мов, математики, фізики, історії України, біології, географії та хімії. Основна сесія ЗНО пройде з 23 травня по 16 червня.

Друкувати
Останні новини