Завтра відкриється головна ялинка Харкова
25 грудня 2015 13:10 Місто
Завтра відкриється головна ялинка Харкова Відкриття головної ялинки Харкова на пл. Свободи відбудеться завтра, 26 грудня.

Цього року харків'яни зможуть помилуватися новим світловим шоу. На ялинці засяють близько 60 тис. лампочок та інших світових пристроїв, що дозволить створювати різноманітні візерунки і зображення, ілюмінація запрограмована на мільйони різних комбінацій. Після відкриття ялинки вона буде працювати в трьох режимах - святковому, денному і нічному.

На сцені біля ялинки пройде святковий концерт, в якому візьмуть участь творчі колективи всіх районів міста. Також святковий захід транслюватиметься на харківських телеканалах.

Початок свята - о 17:00.

Нагадаємо, що на пл. Свободи вже працює новорічне містечко: традиційний ярмарок, де продаються новорічні сувеніри, солодощі, шашлики, чай, медовуха, глінтвейн. Також працюють атракціони, де можна постріляти в тирі, покататися на дитячих каруселях, відвідати кімнату жахів у вигляді 45-метрового динозавра, покатати дітей на поні та конях, відвідати 7D-кінотеатр. Крім того, поряд з ялинкою встановлений будиночок Діда Мороза і поштова скринька, куди діти можуть кинути лист казковому герою. Також новорічні заходи проходять у всіх районах міста.

Друкувати
Останні новини