За проекти в рамках бюджету участі проголосували 6,5 тисячі харків'ян
18 жовтня 2018 16:46 Місто
За проекти в рамках бюджету участі проголосували 6,5 тисячі харків'ян 6 тис. 548 жителів міста віддали свої голоси за проекти в рамках бюджету участі, який впроваджується в Харкові.

Сьогодні, 18 жовтня, на четвертій сесії Молодіжної ради при Харківському міському голові проектний менеджер «Порталу харків'янина» Андрій Джміль озвучив показники проміжного етапу голосування.

За його словами, з 305 поданих проектів на бюджет участі були відібрані 167. Також він повідомив, що стартує флешмоб «Харків голосує», де всі бажаючі зможуть розмістити в соцмережах яскраві пости про голосування, тим самим залучаючи харків'ян до процесу розподілу коштів в рамках бюджету участі.

Нагадаємо, проголосувати за вподобаний проект в рамках бюджету участі бажаючі можуть на «Порталі харків'янина» в розділі «Ініціативи». Також віддати свій голос за проект можна в центрах надання адміністративних послуг міста. Голосування завершиться 31 жовтня.

Також в ході сесії голова Молодіжної ради Михайло Лазарєв повідомив молодим депутатам про створення в місті комунальної установи «Офіс реформ в Харкові». Нагадаємо, відповідне рішення було прийнято на сесії Харківської міської ради.

«Цей проектний офіс займатиметься побудовою розумного міста і втілювати в життя місію - зробити Харків найкомфортнішим містом для проживання з допомогою впровадження ефективних технологій в усі сфери життєдіяльності міста», - зазначив Михайло Лазарєв.

За його словами, спільно з компанією «Vodafone» в Харкові реалізується програма «Smart City», в рамках якої за участю IT-кластеру планується впровадити близько 35 інфраструктурних проектів, корисних для жителів міста.

Також на сесії були представлені проекти: «Dream Job» - ярмарок вакансій для молоді, «Соціальна реклама» - передбачає розміщення соціальної реклами в нічних клубах, проект, присвячений Європейському тижню місцевої демократії та ін.

Крім цього, депутати обговорили проведення масштабних спортивних заходів в районах містах.

«Велика кількість спортивних заходів сьогодні зосереджена саме в центрі Харкова. Ми налаштовані проводити такі ж заходи в районах, щоб жителям було зручно до них добиратися, брати в них участь і підтримувати фізичну культуру в Харкові», - сказав Михайло Лазарєв.

Зазначимо, що нинішня сесія Молодіжної ради пройшла в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

Друкувати
Останні новини