З цього року введено щомісячний перерахунок за тепло
10 лютого 2016 15:56 ЖКГ
З цього року введено щомісячний перерахунок за тепло Цього року, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, запроваджено щомісячний перерахунок плати за фактично спожиту теплову енергію.

Про це сьогодні, 10 лютого, в інтерв'ю на «7-му каналі» повідомив директор КП «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв. За його словами, раніше перерахунок робився в кінці опалювального сезону.

Сергій Андрєєв зазначив, що формула перерахунку має на увазі звичайний порядок нарахування плати за теплову енергію з розрахунку за квадратний метр в разі відсутності приладів обліку. Залежить сума в квитанції безпосередньо від погодних умов.

«Вартість одного квадратного метра збільшується на опалювальну площу, і далі вводиться коефіцієнт, який залежить від температури зовнішнього повітря. Якщо фактична температура була нижчою, ніж та, яка закладена в тарифі (-1), то коефіцієнт буде більшим за одиницю, і, відповідно, буде збільшена вартість квадратного метра, що і сталося цього місяця. А якщо температура буде вище, ніж закладена в тарифі, значить, коефіцієнт буде менше одиниці. За прогнозами, лютий буде теплим, і харків'яни побачать різницю в нарахуваннях в своїх квитанціях», - повідомив директор підприємства.

Подивитися інтерв'ю директора КП «Харківські теплові мережі» Сергія Андрєєва можна буде сьогодні на «7-му каналі». Він виступить в рубриці «Гість студії» під час вечірнього випуску новин о 20:30.

Теги:
Друкувати
Останні новини