Юні музиканти виступили разом із оркестром Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю
15 березня 2017 19:00 Культура
Юні музиканти виступили разом із оркестром Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю Творчий проект «Народні візерунки» стартував сьогодні, 15 березня, в Харкові.

Проведення заходу ініціювали педагогічні колективи двох харківських мистецьких навчальних закладів: Дитячої музичної школи №5 ім. Римського-Корсакова і Дитячої школи мистецтв №6.

Проект, присвячений Шевченківським дням, передбачає проведення циклу концертів, учасниками яких стануть кращі учні відділів народних інструментів названих шкіл естетичного виховання та музиканти оркестру Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю.

«Чудово, що у юних музикантів з'явилася можливість виступати разом із професіоналами на одній сцені. Це піднімає їхню планку вимог до самих себе, підвищує самооцінку, додає сил і натхнення у навчанні та творчості. Прекрасно, що у музикантів-початківців стали з'являтися такі можливості», - зазначив під час відкриття заходу заступник голови Адміністрації Основ'янського району Євген Мошняков.

У супроводі оркестру прозвучали твори відомих композиторів та обробки народних пісень для бандури, цимбал, домри, баяна, гітари, акордеона. Понад 100 юних музикантів у віці від 7 до 16 років за час проведення концертів продемонструють свою майстерність.

У програму концертів також входять виступи ансамблів бандуристів, гітаристів, баяністів-акордеоністів, ансамблю народних інструментів «Веселий диліжанс», учнів молодших класів «Пупс-Бенд», оркестру народних інструментів тощо.


Друкувати
Останні новини