Взимку прибирати магістралі Харкова будуть понад 260 снігоприбиральних машин
07 листопада 2018 12:45 ЖКГ
Взимку прибирати магістралі Харкова будуть понад 260 снігоприбиральних машин 262 одиниці спецтехніки КП «Шляхрембуд» вже переобладнані відвалами і щітками для прибирання міських магістралей у зимовий період.

Про це сьогодні, 7 листопада, повідомив журналістам директор КСП «Шляхрембуд» Віталій Бура.

За його словами, всього в арсеналі підприємства 274 спецмашини. Серед них - самоскиди для прибирання снігу, автомобілі «Глобус», обладнані піско- і солерозкидачами, трактори, бульдозери, грейдери, а також маневрені машини «Bucher». Цього року парк підприємства поповнився ще 4-ма новими автомобілями «Глобус», обладнаними снігоочисними відвалами і щітками зі змінним (зимовим і літнім) обладнанням.

«Також ми придбали 15 20-тонних автомобілів марки «Ford» і замовили до них відвали. Як тільки ми отримаємо і встановимо обладнання, кількість техніки, яка буде взимку прибирати місто, збільшиться ще на 15 одиниць. За останні два роки автопарк підприємства оновився на 15% - всього було закуплено 42 одиниці нової техніки», - повідомив Віталій Бура.

У КП «Шляхрембуд» до зими заготовлено 27 тис. куб. м піщано-сольової суміші та 7 тис. т солі. Штат підприємства налічує близько 900 співробітників.

«Зараз перехідний сезон, ми стежимо за чистотою вулиць, прибираємо листя і тротуари, щоб наше місто було гарним і чистим. Я працюю на малогабаритній техніці, і взимку ми чистимо сніг там, де великогабаритні машини не проходять», - повідомив водій КП «Шляхрембуд» Андрій Водяницький.

Як зазначив Віталій Бура, вже з 15 листопада дорожники чергуватимуть цілодобово - у три зміни по 8 годин.

«За статистикою, в зимовий період в нашому регіоні трапляється приблизно 8-9 рясних снігопадів. У разі катаклізмів все працівники підприємства мобілізуються, формуються бригади з розчищення міста, співробітники беруть у руки лопати і розчищають вулично-дорожню мережу, заїзди та виїзди. Ми, в першу чергу, повинні забезпечити проїзд громадського транспорту, карет швидкої допомоги, а також під'їзди до лікарень», - повідомив директор КП «Шляхрембуд».

За його словами, в період сильних снігопадів техніка буде працювати на вулицях міста теж цілодобово - у дві зміни, це приблизно 135 снігоприбиральних машин вдень і стільки ж вночі.


Друкувати
Останні новини