Визначені переможці проекту «Я зможу!» в категорії «Біг»
16 квітня 2015 16:39 Спорт
Визначені переможці проекту «Я зможу!» в категорії «Біг» Переможці та призери в категорії «Біг» 2-го сезону харківського соціального спортивного проекту «Я зможу!» були визначені 11 квітня в рамках II Харківського Міжнародного марафону.

За вихід у фінал проекту в цій категорії з 17 січня по 21 березня боролися 27 харків'ян. Десять з них дійшли до фінішу і отримали право безкоштовно брати участь у ІІ Харківському Міжнародному марафоні. За перемогу учасники проекту змагалися на дистанції 10 км.

За підсумками змагань лідером проекту серед чоловіків став Станіслав Каплієнко, друге місце посів Юрій Новак, третє - Володимир Комісаренко.

Серед жінок лідером проекту стала Олена Мельник, яка одночасно посіла 2-е місце серед учасниць Харківського міжнародного марафону, друге місце у проекті посіла Олена Сотникова, третє - Ася Комісарова.

Як повідомили в Департаменті спортивних іміджевих проектів та маркетингу, переможці в категорії «Біг», як і переможці в категоріях «Схуднення», «CROSSFIT» і «Зимові види спорту», ​​нагороди отримали в рамках ІІ Харківського Міжнародного марафону.

Гала-концерт фіналістів в категорії «Танці» 2-го сезону проекту «Я зможу!» відбудеться 26 квітня в Палаці культури «ХЕМЗ» (пр. Московський, 94), початок - о 14:00. Підтримати фіналістів можуть усі бажаючі.

Друкувати
Останні новини