В університеті міського господарства імені Бекетова пройде Тиждень Польщі
04 вересня 2015 15:14 Міжнародне співробітництво
В університеті міського господарства імені Бекетова пройде Тиждень Польщі Низка заходів, присвячених Польщі та співпраці з цією країною, пройде в Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Як зазначили в університеті, в минулому році в ХНУМГ ім. О. Бекетова за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Харкові відкрився українсько-польський культурно-освітній центр. До річниці роботи центру університет підготував низку освітніх та інформаційних заходів.

Протягом тижня студенти вишу і всі бажаючі зможуть ознайомитися з виставкою фотографій Польщі з висоти пташиного польоту, відвідати бібліотеку українсько-польського культурно-освітнього центру, подивитися інформаційні фільми про Польщу, ознайомитися з можливостями навчання в польських вишах, познайомитися з мовою і культурою Польщі та ін.

Почнеться тиждень Польщі в ХНУМГ ім. О. Бекетова 8 вересня з відкриття бібліотеки українсько-польського культурно-освітнього центру. Бібліотекою центру зможуть користуватися студенти всіх вишів Харкова, також польські видання будуть у вільному доступі для всіх бажаючих. Початок відкриття бібліотеки - в 12:00.

Крім того, у Тижні Польщі візьме участь староста Остролецкого повіту Польщі Станіслав Кубель, який виступить з доповіддю на тему «Досвід самоврядування у Польщі в 1990-2015 роки». Лекція пройде 9 вересня, початок - о 12:30.

В рамках тижня 10 вересня буде представлена ​​робота українсько-польського культурно-освітнього центру за рік його існування, анонсований набір на нові курси вивчення польської мови. Також будуть представлені основні програми навчання і стажування в Польщі учасниками та випускниками польських програм («Польський Еразмус», «Study tours to Poland», програма Кіркланда, літні мовні курси). Початок - 12:00.

З більш детальною програмою Тижня Польщі в ХНУМГ можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини