В університеті Каразіна нагородили кращих учнів Шевченківського району
01 червня 2018 15:53 Освіта
В університеті Каразіна нагородили кращих учнів Шевченківського району Вшанування обдарованих школярів Шевченківського району - переможців всеукраїнських, міських і обласних олімпіад та конкурсів - відбулося 31 травня в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.

Кращих учнів району привітали директор Департаменту освіти Ольга Деменко, голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський, депутат міської ради Габріел Михайлов, педагоги та батьки.

Цього року за інтелектуальні, спортивні та творчі досягнення були відзначені 127 учнів шкіл району. Серед них - переможці міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку» (4 учнів), переможці всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та турнірів (95 учнів), переможці всеукраїнського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (18 учнів) та діти, які досягли високих результатів у художньо-естетичній творчості та спорті (10 учнів).

Ольга Деменко і Володимир Котковський вручили кращим учням кубки та подячні листи їхнім батькам від Харківського міського голови Геннадія Кернеса і народного депутата України Валерія Писаренка.

Для всіх присутніх відбувся святковий концерт, який підготували творчі колективи району.

Зазначимо, за досягнуті успіхи імена кращих учнів традиційно заносяться до Почесної книги «Золотий фонд Шевченківського району», а дітям вручаються відповідні сертифікати. За підсумками цього навчального року на святі останнього дзвоника такі сертифікати отримали 498 школярів району.


Друкувати
Останні новини