В університеті імені Каразіна пройшов науковий пікнік
07 жовтня 2013 14:46
В університеті імені Каразіна пройшов науковий пікнік Науковий пікнік пройшов у рамках українсько-польського проекту «Scientific fun» у Харківському національному університеті ім. В. Каразіна.

Польські фахівці з Варшави і харківські популяризатори науки не тільки демонстрували різні досліди, але і надали можливість відвідувачам самим взяти в них участь. Так, увазі відвідувачів були представлені наукові досліди з низькими температурами і рідким азотом, перетворенням стрічки Мебуса і флексорів, експерименти з оптичними ілюзіями і «неможливими» фігурами. Всі бажаючі також мали можливість подивитися в зоряний телескоп. Крім того, любителям головоломок запропонували чимало логічних і математичних задач. Гості також мали можливість зібрати стародавні артефакти, які відносяться до однієї з епох минулого Харківщини - римського часу і Великого переселення народів (3-5 століття н.е.), і скласти фігури за допомогою прийомів модульного орігамі. Дітей порадували експерименти з клеєм, що 
«танцює», та мильними бульбашками.

Організаторами проекту «Scientific fun» виступили Центр міжкультурних ініціатив (Варшава) та молодіжна організація «Стан» (Луганськ) за фінансової підтримки фонду «Освіта для демократії» в рамках програми «Перетворення в регіоні - RITA» Польсько-американського фонду свободи в партнерстві з Центром науки «Коперник» (Варшава) та за сприяння Харківської міськради, ХНУ ім. В. Каразіна та громадської організації «Громада Харкова».
Друкувати
Останні новини