В рамках Днів Харкова в Нюрнберзі пройшов Німецько-український економічний форум
06 листопада 2018 14:43 Міжнародне співробітництво
В рамках Днів Харкова в Нюрнберзі пройшов Німецько-український економічний форум Делегація міста Харкова на чолі з секретарем Харківської міської ради Олександром Новаком сьогодні, 6 листопада, взяла участь у Німецько-українському економічному форумі «Харків - кращі можливості для ведення бізнесу» в рамках проведення Днів Харкова в Нюрнберзі.

Від української сторони в заході взяли участь Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко, Почесний консул Німеччини в Харкові Тетяна Гавриш і 15 компаній-представників бізнесу міста Харкова в різних сферах діяльності. З боку Німеччини в заході взяли участь президент Торгово-промислової палати міста Нюрнберга Дірк фон Вопельюс, голова Німецько-Української промислово-торговельної палати Олександр Маркус, а також представники близько 25 компаній з Німеччини та керівництво IT-кластера регіону Нюрнберг.

У рамках форуму своїм баченням особливостей і тенденцій розвитку німецько-українського бізнесу поділився Олександр Маркус, а керівник київського офісу і партнер юридичної компанії «Roedl & Partner» Клаус Кесслер розповів про юридичні засади для ведення бізнесу в Україні. Харків'яни, в свою чергу, познайомили німецьких партнерів з кращими можливостями в цьому напрямку.

З презентацією економічного потенціалу міста Харкова, основних інфраструктурних проектів і можливостей для ведення бізнесу виступила заступник Харківського міського голови Тетяна Чечетова-Терашвілі.

Вона також запросила представників Торгово-промислової палати Нюрнберга, Німецько-Української промислово-торговельної палати і представників німецького бізнесу відвідати Харків і провести у місті наступного року другий Українсько-німецький економічний форум.

Довідка. За обсягами експортних поставок з міста Харкова за першу половину 2018 року Німеччина посідає 4-те місце, а щодо імпортних поставок до Харкова Німеччина знаходиться на 2-му місці.

Прямі іноземні інвестиції в економіку міста Харкова за першу половину 2018 року надійшли з 63 країн і склали 418,1 млн дол. США. В цьому напрямку Німеччина входить до десятки основних країн-інвесторів, на які припадає 92,6% загального обсягу прямих іноземних інвестицій в місто.

Друкувати
Останні новини