В Основ'янському районі замінюють мережі водопостачання
13 липня 2017 17:22 ЖКГ
В Основ'янському районі замінюють мережі водопостачання Планова заміна зношених мереж водопостачання проводиться на перехресті вулиць Гольдбергівської і Москалівської.

Як повідомив заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада, на цій ділянці проходять дві магістралі водопостачання. Ці мережі знаходяться в експлуатації вже понад 50 років і практично вичерпали свій ресурс.

«На цій ділянці будуть повністю замінені труби, запірна арматура, люки, перекриття та основні комплектуючі водопровідної мережі, а також проведений демонтаж старих і монтаж нових колодязів. Роботи на цьому об'єкті виконуються методом горизонтально-направленого буріння. Він передбачає збереження інфраструктури, комунікацій, зелених насаджень на цій ділянці, а також мінімальне руйнування асфальтобетонного покриття. Завдяки всім цим фактором ми проводимо роботи в короткі терміни», - зазначив Микола Завада.

За його словами, замість старих металевих труб тут будуть покладені поліетиленові, а також встановлена ​​запірна арматура європейського зразка, гарантійний термін якої становить понад 50 років. Як зазначив заступник директора комплексу, нові труби прокладають паралельно старим, що дозволяє уникнути тривалого відключення водопостачання. Жителі району залишаться без води на 8-10 годин - тільки на момент перемикання на нові мережі.

За словами Миколи Завади, ремонтні роботи на цій ділянці планують завершити до 20 липня. Всього тут буде перекладено 200 м труб.

Зазначимо, що роботи із заміни мереж водопостачання на перехресті вул. Гольдбергівської і вул. Москалівської проводять одночасно з реконструкцією трамвайних колій та дорожнього полотна.

За словами Миколи Завади, всього до кінця цього року працівники Комплексу «Харківводопостачання» планують замінити 20 км мереж, з них вже перекладено 7,2 км. На сьогоднішній день планові роботи ведуться в будинках за адресами: пр. Перемоги, 78, вул. Сумська, 130, вул. Танкопія, 41 і вул. Титаренківська, 26. Також мережі водопостачання замінені на вул. Університетській.


Друкувати
Останні новини