В Індустріальному районі пройшов конкурс творчих робіт «Україна - це я»
22 січня 2018 12:04 Освіта
В Індустріальному районі пройшов конкурс творчих робіт «Україна - це я» Щорічний конкурс учнівських творчих колективних робіт «Україна - це я, Україна - це ти» пройшов в Індустріальному районі на базі Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок».

У конкурсі брали участь учні 1-11 класів усіх шкіл району. У молодшій і середній вікових категоріях було представлено по 13 творчих робіт, в старшій категорії - 8 робіт.

За рішенням журі, перше місце в молодшій віковій категорії посіли учні 2-а класу школи №80, які представили роботу «Квітка єднання», друге місце - колективна робота учнів 2-а класу школи №119 «Українці - назавжди», третє місце посіли учні 2-а класу школи №168 з роботою «Україна єдина».

У середній віковій категорії перемогла робота учнів 6-в класу школи №70 «В День соборності та об'єднання», друге місце посіли учні 7-б класу школи №15 з роботою «Україна - це я, Україна - це ти», а третє місце - колективна робота учнів 6-а класу школи № 26 «Україна єдина».

У старшій віковій категорії найкращою була визнана робота учнів 10-го класу школи №121 «Україна - це я, Україна - це ти», друге місце посіли учні 9-го класу школи №113 з роботою «Ми різні, ми - своєрідні», а третє місце отримала колективна робота учнів 10-а класу школи №88 «Серце з Україною».

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами Адміністрації Індустріального району та пам'ятними кубками.

Конкурс творчих робіт «Україна - це я, Україна - це ти» проходить з ініціативи Адміністрації Індустріального району й за підтримки районного управління освіти і депутатів обласної та міської рад.

Друкувати
Останні новини