У Харкові відкрилася 29-а станція метро - «Олексіївська»
21 грудня 2010 14:07
У Харкові відкрилася 29-а станція метро - «Олексіївська»  Нова станція метро «Олексіївська» урочисто відкрилася сьогодні, 21 грудня у Харкові.

Почесні гості - віце-прем'єр-міністр України Борис Колесніков, Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов - прибули на станцію на першому потязі та перерізали символічну «червону стрічку». Потім вони поспілкувалися з працівниками КП «Харківський метрополітен» і метробудівниками та взяли участь в урочистому мітингу з нагоди відкриття нової станції.

Символічний ключ від «Олексіївської» отримали генеральний директор КП «Харківський метрополітен» Михайло Карамшук і голова ради директорів САТ «Тунельбуд» Микола Шевякін.

Довідково:

«Олексіївська» - 29-та станція харківського метрополітену. Вона розташована в північній частині міста на перетині пр. Л. Свободи та вул. Ахсарова. Введений в експлуатацію ділянку довжиною 2,5 км з'єднає центр міста з Олексіївським житловим масивом, істотно поліпшивши транспортне обслуговування населення Харкова.

Кошторисна вартість станції - 431, 4 млн.грн.

Після «Олексіївської» планується продовжити роботи з будівництва станції «Проспект Перемоги».

Друкувати
Останні новини