У вестибюлі харківського метро пройде концерт
23 березня 2018 10:26 Культура
У вестибюлі харківського метро пройде концерт Концерт в рамках проекту «Art&Piano: Грай яскраво» відбудеться 25 березня у вестибюлі станції метро «Держпром».

Як повідомили організатори, на концерті виступлять харківські музиканти групи «Classical Underground» і лабораторія «Божевільних вчених». У програмі - твори Шопена, П'яццолли, Манчіні та Форе, а також незвичайне наукове шоу.

Час проведення - з 16:00 до 18:00.

Зазначимо, в рамках проекту «Art&Piano: Грай яскраво» в місті на різних майданчиках встановлено кілька оформлених харківськими художниками піаніно, на яких може зіграти будь-хто бажаючий. Зокрема, в вестибюлі ст. м. «Держпром» інструменту дали назву «Солодка музика», його розмалював художник Роман Мінін.

Арт-піаніно до 28 березня також відкриті для бажаючих зіграти у галереї «АВЕК» (Сумська, 70), торгових центрах «Україна» (пр. Тракторобудівників, 59/56), «Дафі» (вул. Героїв Праці, 9), «Французький бульвар» (вул. Академіка Павлова, 44-б), а також у залах очікування Південного вокзалу і Харківського аеропорту. Найталановитіші виконавці, які нададуть відеозаписи своїх виступів на зазначених локаціях, отримають подарунок - квитки на заключний концерт фестивалю «KharkivMusicFest», який відбудеться у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка.

Організатори - громадська організація «День музики», команда фестивалю «KharkivMusicFest». Заходи проходять за підтримки Харківської міської ради.

Друкувати
Останні новини