У центрах адмінпослуг розширили сервісні можливості
08 лютого 2018 10:55 Суспільство
У центрах адмінпослуг розширили сервісні можливості У центрах надання адміністративних послуг та Регіональному центрі послуг тепер надають ще 32 нові послуги, які стосуються державної реєстрації громадських формувань.

Восени Харківська міська рада та Головне територіальне управління юстиції у Харківській області підписали договір про співпрацю. З листопада у центрах надавали 12 послуг, що стосуються сфери державної реєстрації громадських об'єднань, тепер їх перелік значно розширили. У центри можуть звертатися профспілки, організації роботодавців, творчі спілки, політичні партії.

Як повідомила начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова, до цього вони могли подавати документи тільки в управління. «Це, звичайно, було складно, і створювалися проблеми в плані черг. Тому управління юстиції разом з міською владою прийняли таке рішення. Це буде актуально і краще для громадян. У даному випадку центри будуть виступати фронт-офісом, а реєстрацію проводитимуть в управлінні юстиції», - пояснила Тетяна Єгорова.

З повним переліком послуг можна ознайомитися на сайті Центру надання адмінпослуг, де є зразки документів і вказаний розмір адміністративного збору, якщо такий є.

Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, починаючи з листопада, більшу кількість звернень за 12 видами послуг держреєстрації громадських об'єднань було зареєстровано у Регіональному центрі послуг, а найбільш затребуваною стала послуга держреєстрації змін до відомостей про громадські об'єднання, які містяться у Єдиному держреєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

«Ми продовжуємо нашу роботу з Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області і почали прийом документів у всіх центрах за тридцятьма двома видами послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань», - зазначила Вікторія Китайгородська.

Одержувачем нових послуг стала Анастасія Свергуненко, яка звернулася до Регіонального центру послуг, щоб зареєструвати громадську організацію учасників АТО. «Оскільки побудували цей центр зовсім недавно, і я тут поряд живу, мені зручно сюди приходити. Все спрощує електронна черга, все дуже швидко, зрозуміло, на екранах показується, куди потрібно підійти», - зазначила харків'янка.

Нагадаємо, що також у «Прозорих офісах» тепер можна отримувати послуги в сфері соціального страхування.

Друкувати
Останні новини