У Слобідському районі відкрили новий спортивний майданчик
13 липня 2018 17:12 ЖКГ
У Слобідському районі відкрили новий спортивний майданчик Майданчик для занять спортом та ігровий комплекс встановили на вул. Овражній у Слобідському районі.

Як повідомили в районній адміністрації, до 2012 року на цьому місці був пустир. Після звернень жителів до Харківського міського голови Геннадія Кернеса і голови Адміністрації Слобідського району В'ячеслава Іллєнка на цьому місці встановили гойдалки таі пісочницю.

Цього року роботи продовжили - викосили траву і поросль, вивезли сухі гілки, прибрали близько 16 куб. м сміття, встановили огорожу. Також зробили нову систему відведення дощової води, відремонтували водопровідну колонку, провели планування ландшафту. У зоні відпочинку встановили нове освітлення, 12 лавок і завезли пісок. Напередодні відкриття співробітники адміністрації разом з жителями провели там кілька суботників.

Після всіх підготовчих робіт на майданчику встановили новий спортивно-гімнастичний комплекс для занять стріт-воркаутом, багатофункціональний спортивний елемент «Мульти-фітнес-станція», баскетбольний щит, тенісний стіл. На дитячому майданчику з'явилася нова гірка, одинарна і подвійна гойдалка, гойдалка-балансир і пісочниця.

В облаштуванні території та встановленні спортобладнання та елементів дитячого майданчика було задіяно багато комунальних служб міста і департаменти міської ради.

У відкритті комплексу взяли участь голова Адміністрації Слобідського району В'ячеслав Ільєнко, директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, депутати. Для дітей і батьків провели сімейне свято, пройшов концерт за участю творчих колективів міста.

Друкувати
Останні новини