У Слобідському районі провели прибирання території
11 серпня 2017 16:31 ЖКГ
У Слобідському районі провели прибирання території Прибирання та благоустрій території провели сьогодні, 11 серпня, на пр. Льва Ландау та пр. Петра Григоренка, а також на інших вулицях Слобідського району.

Так, співробітники комунальних підприємств («Жилкомсервіс», «ХРСП», «Харківські теплові мережі»,) працівники компанії «СПО» спільно з представниками адміністрації району навели лад на пл. Інженерній, пр. Петра Григоренка, вул. Танкопія і бул. Жасминовому. На прибирання території також вийшли підприємці і жителі довколишніх житлових будинків. Спільними зусиллями були знесені чотири сухостійних дерева, вирубана поросль чагарників, викошено траву, прибране сміття. Всього було зібрано і вивезено близько 30 куб. м сміття.

Крім того, силами курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, співробітників відділу культури та інших представників адміністрації району та комунальних підприємств («Харківзеленбуд», «Шляхрембуд») прибирання території провели на пр. Льва Ландау. На проспекті викосили траву і вирубали чагарники, прибрали сміття і привели територію в належний санітарний стан.

В Адміністрації Слобідського району зазначили, що після кожного такого прибирання район стає кращим, чистішим, і його жителі можуть добре і приємно відпочити в зелених зонах, на дитячих і спортивних майданчиках, погуляти з дітьми, пограти або зайнятися спортом.

Друкувати
Останні новини