У школі імені Рєпіна проходить новорічна виставка
26 грудня 2017 16:24 Культура
У школі імені Рєпіна проходить новорічна виставка Виставка робіт, присвячених Новому року та Різдву Христовому, проходить у Дитячій художній школі імені І. Рєпіна (вул. Сергія Єсеніна, 8-а).

Її автори - учасники традиційного конкурсу школи імені Рєпіна, на який цього року було подано 234 роботи. Діти у віці від 8 до 15 років створили новорічні листівки, композиції - живописні, графічні роботи, аплікації.

Окремою номінацією конкурсу стала «Креативна ялинка» (плоскістне та об'ємне рішення). Папір, рослинні матеріали, тканина, бісер, пластилін, нитки, дріт, метал, дерево, фольга, пінополістирол - з цих матеріалів діти створили 78 святкових ялинок.

Не менш яскравими стали дитячі новорічні листівки, виконані у вигляді колажів, витинанок, аплікацій. Цього року в цій номінації перемогла учениця 3-ж класу Анна Котульська. За підсумками традиційного конкурсу новорічних листівок її малюнок визначили кращим і зобразили на запрошенні на Новорічну ялинку для дітей міста Харкова та Харківської області.

19 грудня відбулося відкриття виставки - конкурсу до новорічних та різдвяних свят «Креативна ялинка» та нагородження переможців.

«Роботи дітей створюють святковий настрій, вражають різноманітністю ідей і технік, креативним рішенням своїх задумів, незвичайними матеріалами в створенні своїх творів», - зазначили в школі.

Познайомитися з дитячими роботами можна на виставці, яка проходитиме в художній школі імені Рєпіна до 10 січня 2018 року. Після цього представлять роботи самих маленьких вихованців школи.


Друкувати
Останні новини