У школі №97 встановили меморіальну дошку герою АТО
20 листопада 2017 16:26 Суспільство
У школі №97 встановили меморіальну дошку герою АТО Меморіальна дошка випускнику Владиславу Блінову, який загинув у зоні АТО, була відкрита сьогодні, 20 листопада, на фасаді Харківської загальноосвітньої школи №97 (вул. Гвардійців Широнінців, 5-г).

Блінов Владислав Євгенович народився у Харкові. 3 1986 по 1994 рік навчався у школі №97. Закінчив Харківський текстильний технікум, в 1998 році був призваний до лав Збройних Сил України.

У серпні 2014 року Владислава Блінова мобілізували і направили в 92-гу окрему механізовану бригаду в селище Клугіно-Башкирівка на Харківщині. Уже за місяць бригада була відправлена ​​в зону АТО. Бійці зайняли крайню позицію на кордоні з окупованою територією біля міста  Щастя Луганської області.

Старший сержант, заступник командира взводу 4-тої механізованої роти 2-го механізованого батальйону 92-гої бригади Владислав Блінов загинув 5 квітня 2015 року під час обстрілу терористами опорного пункту на околиці Щастя (в результаті попадання ракети в мінний шлагбаум трапився вибух). Похований герой АТО у Мерефі.

За особисту мужність і високий професіоналізм, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Владислав Блінов посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а також недержавною нагородою «Народний герой України».

Зараз у школі №97 навчається син героя - Денис Блінов.

Друкувати
Останні новини