У районах міста відзначають свято 8 Березня
07 березня 2018 13:20 Суспільство
У районах міста відзначають свято 8 Березня Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, відбувся 6 березня в Палаці культури Основ'янського району.

У заході взяли участь голова Адміністрації Основ'янського району Ганна Головчанська, депутати міської та обласної рад, а також працівники підприємств та установ району.

Всіх присутніх з наступаючим святом привітала голова району.

«Я вам бажаю, щоб у кожному жіночому серці завжди горів вогник любові, а в кожній родині було міцне здоров'я, тепло, затишок і радість», - сказала Ганна Головчанська.

Після офіційної частини для жінок пройшов святковий концерт, який підготували творчі колективи Палацу культури Основ'янського району. Всього в заході взяли участь понад 550 осіб.

Крім того, в переддень 8 Березня в Центрі культури Київського району пройшов святковий концерт «Весняний переполох», який підготували колективи Центру культури.

Також свято пройшло 6 березня в Немишлянському районі. Представниць установ, підприємств і організацій району зі святом весни і надії - 8 Березня - привітала голова районної адміністрації Тетяна Топчій. За сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного жіночого дня почесні грамоти і подяки Адміністрації району отримали 50 запрошених представниць трудових колективів району. Вокальні вітання солісток Немишлянського району та фотографії на пам'ять додали ще більшої святковості атмосфері заходу.

Друкувати
Останні новини