У парку Горького відсвяткували Різдво
09 січня 2018 10:31 Культура
У парку Горького відсвяткували Різдво Святкові заходи, присвячені Різдву Христовому, пройшли 6 та 7 січня у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

6 січня у парку пройшло свято «Ніч перед Різдвом». На головній сцені виступили Український народний хор імені Івана Бідака та група «Євшан зілля». Для дітей пройшли тематичні майстер-класи, наукове шоу Лабораторії божевільних вчених, шоу-програма «Майстерня Капелюшника», відбувся спектакль за мотивами мультфільму про Сірого Вовка та Діда Мороза. Всі бажаючі змогли взяти участь у народних конкурсах та забавах. На завершення дня для харків'ян та гостей міста виступила група «Nice band» і пройшла молодіжна дискотека.

7 січня у парку виступили вокально-танцювальний ансамбль «Забава» та фольклорний ансамбль «Талиця». Артисти виконали народні пісні, колядки, відтворили різдвяні звичаї. У Ретро-парку спеціальну фольклорну програму представив хор «Слобожани». На головній сцені пройшли конкурсні програми «Гуляй, народ!», «Ярмарок веселощів» та «Різдвяні гуляння». Увечері відбувся різдвяний концерт групи «Льюїс Керролл».

Зазначимо, що у святкові дні парк прикрашають ялинка, вертеп, для гостей працює різдвяний ярмарок. Будь-хто може зробити фото на пам'ять біля новорічних фотозон.  

Друкувати
Останні новини