У парку Горького пройде традиційний спортивний ярмарок
02 серпня 2018 12:30 Спорт
У парку Горького пройде традиційний спортивний ярмарок V Cпортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця» пройде 8 вересня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

У День фізичної культури і спорту України територію парку розділять на три функціональні зони. На центральній алеї, спортмайданчиках та зоні бойових єдиноборств будуть представлені різні спортивні організації міста.

На ярмарку можна буде подивитися показові виступи спортсменів і спробувати себе у різних видах спорту, продемонструвати силу і спритність на тренажерах і спортивних снарядах, взяти участь у конкурсах та змаганнях, випробуваннях і квестах. На переможців чекають призи.

Час проведення - з 10:00 до 17:00.

Зазначимо, що вже традиційний для Харкова ярмарок спорту отримав багато позитивних відгуків як серед жителів міста, так і від спортивних організацій. Оскільки спортивний ярмарок проходить на початку навчального року, батьки можуть отримати на ньому всю необхідну інформацію від тренерів, ознайомитися з місцем розташування спортивних установ, графіком проведення занять тощо. Завдяки безпосередньому спілкуванню, спортивним організаціям вдалося залучити до занять спортом близько 8 тис. дітей.

Нагадаємо, що у 2017 році у рамках ярмарку був встановлений рекорд України «Наймасовіша демонстрація елементів з тхеквондо». У масштабній акції взяли участь дві тисячі та один тхеквондист різного віку, а також їхні тренери.  

Друкувати
Останні новини