У Немишлянському районі нагородили кращих вчителів
12 березня 2019 14:55 Місто
У Немишлянському районі нагородили кращих вчителів Церемонія нагородження лауреатів і переможців конкурсу «Учитель року - 2019» пройшла в Адміністрації Немишлянського району.

За досягнення в роботі, багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм 36 педагогам вручили Почесні грамоти міської ради та Подяки міського голови, а також відзнаки Департаменту освіти і районної адміністрації.

Зокрема, кращими педагогами району стали вчитель початкових класів приватного навчально-виховного комплексу «Вересень» Альона Горшеніна, яка посіла друге місце у міському етапі конкурсу, і вчитель географії школи №38 Олександр Поклонський, який переміг у міському етапі і посів друге місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2019».

Глава Адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій привітала вчителів та зазначила, що кожен з них отримав найвищу нагороду - любов і повагу учнів, визнання колег і довіру батьків.

Також глава району вручила нагороди колективам навчальних закладів, які взяли участь в оформленні фотозони на майданчику Немишлянського району під час святкування Масляної на пл. Свободи.

Тетяна Топчій відзначила всіх учасників конкурсу і вручила сертифікати на придбання сакур для кожної установи освіти.

На завершення церемонії пройшов святковий концерт.

Друкувати
Останні новини