У Немишлянському районі міняють одну з основних тепломагістралей Харкова
14 вересня 2017 16:25 ЖКГ
У Немишлянському районі міняють одну з основних тепломагістралей Харкова Капітальний ремонт тепломагістралі, що забезпечує гарячою водою майже 400 будинків у центральній частині міста, триває на вул. Енергетичній, 9.

Як повідомив сьогодні, 14 вересня, головний інженер КП «Харківські теплові мережі» Євген Зінченко, через цю магістраль транспортується понад 30% тепла, що виробляється на ТЕЦ-3.

«Це одна з головних артерій, яка живить велику зону теплопостачання міста. Наше головне завдання - не допустити аварійного пошкодження через зношування траси і забезпечити надійне теплопостачання в опалювальний сезон», - зазначив головний інженер.

На сьогоднішній день комунальники вже демонтували старі труби і приступили до укладання нових, які прослужать не одне десятиріччя. За словами представника генерального підрядника Андрія Масюка, нові труби в пінополіуретані дозволять скоротити втрати теплоносія і зменшити вироблення тепла.

Всі роботи планують завершити до 1 жовтня. Як зазначили в ХТМ, це вже другий етап капітального ремонту на цій тепломагістралі. У 2016 році замінили майже 250 м труб. Наступного року комунальники планують продовжити ремонт теплотраси й замінити ще 300 м труб.

Зазначимо, всі роботи з заміни труб фінансуються з міського бюджету. За словами Євгена Зінченка, підприємство вже направило до міськради запит з проханням включити до бюджетного фінансування ремонтні роботи на цій магістралі на наступний рік.

Довідка. Тепломагістраль №66 вводилася в експлуатацію з 1963 по 1968 роки. Її протяжність - 7,2 км, діаметр труб - 900 мм. Магістраль призначена для транспортування теплової енергії споживачам центру міста (Основ'янський район, частини Слобідського, Новобоварского, Київського, Шевченківського районів міста). Від тепломагістралі отримують тепло 398 житлових будинків, 11 дитячих комбінатів, 18 шкіл і 10 лікувальних установ.


Друкувати
Останні новини