У місті продовжують ремонтувати житловий фонд
12 вересня 2017 11:05 ЖКГ
У місті продовжують ремонтувати житловий фонд Ремонт під'їздів і заміну внутрішньобудинкових електромереж та освітлення виконали співробітники КП «Харківміськліфт» в житлових будинках по пр. Московському, 314 та 318.

Як повідомив сьогодні, 12 вересня, начальник ділянки внутрішньобудинкових мереж КП «Харківміськліфт» Андрій Трунов, мешканці цих будинків скаржилися на погане освітлення в під'їздах. Тепер комунальники встановили 33 нових світильники зі світлодіодними лампами і замінили близько 400 м зношених електромереж. Також були відремонтовані електрощитові, зокрема, в них замінені автомати і рубильники. Щоб уникнути вандалізму, на щитові встановили запірні конструкції.

Крім того, комунальники провели поточний ремонт в трьох під'їздах будинку №314 і ще в трьох - в будинку №318.

За словами Андрія Трунова, всього в цьому році працівники КП «Харківміськліфт» встановили в житлових будинках міста 1253 нових світильники, замінили понад 27 км електромереж і провели ремонт 50 електрощитових. До кінця року комунальники планують провести ремонтні роботи ще в 88 будинках.

На підприємстві зазначили, що в разі проблем з освітленням в під'їздах можна залишити свою заявку за номером телефону центральної диспетчерської служби КП «Харківміськліфт»: 725-23-23 або зателефонувавши в інформаційно-диспетчерську службу «15-62».


Друкувати
Останні новини