У місті продовжують перевіряти безпеку квест-кімнат
05 лютого 2019 17:41 Місто
У місті продовжують перевіряти безпеку квест-кімнат Стан пожежної безпеки перевірили сьогодні, 5 лютого, в квест-кімнатах, розташованих по вул. Університетській, 31 в Основ'янському районі.

В ході ревізії власник квест-кімнат розповів представникам комісії про заходи, вжиті ним для забезпечення безпеки відвідувачів. Зокрема, квест-кімнати обладнані камерами відеоспостереження і пристосуваннями для екстреного відкривання дверей. У них є вогнегасники й запасний вихід, а також вже розроблений проект на встановлення найближчим часом пожежної сигналізації. Відзначили перевіряючі й хороший санітарний стан приміщень.

Керівник робочої групи, завідувач сектором економічного розвитку Адміністрації Основ'янського району Сергій Зізін акцентував увагу на тому, що необхідно забезпечити повну безпеку перебування відвідувачів у квест-кімнатах, і рекомендував усунути виявлені недоліки в десятиденний термін.

Нагадаємо, що перевірки безпеки квест-кімнат у Харкові тривають з кінця січня. В ході ревізії фахівці проводять роз'яснювальну роботу з підприємцями про необхідність дотримання правил пожежної безпеки,  вимог з охорони праці та санітарних норм у закладах, а також консультують власників кімнат про порядок оформлення та отримання дозвільних документів, проведення навчання персоналу.

За час роботи комісій було усунуто безліч порушень, зокрема, підприємці провели перевірку стану електропроводки в приміщеннях, оформили куточки споживачів, медичні книжки для персоналу, займаються встановенням пожежної сигналізації.

Нагадаємо, після січневої трагедії в Польщі, коли під час пожежі в квест-кімнаті загинули п'ятеро підлітків, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов дав доручення перевірити безпеку подібних розважальних закладів у місті Харкові.

Друкувати
Останні новини