У міськраді привітали працівників місцевого самоврядування
07 грудня 2017 15:48 Місто
У міськраді привітали працівників місцевого самоврядування Прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування пройшов сьогодні, 7 грудня, в малому залі міськради.

Від імені Харківського міського голови Геанндія Кернеса з професійним святом працівників місцевого самоврядування привітав секретар Харківської міської ради Олександр Новак.

«Мені приємно відзначити, що завдяки розпочатим реформам в останні роки статус місцевого самоврядування в нашій державі значно зміцнився. Так, місцеві бюджети отримали додаткові фінансові ресурси і повноваження, які допомагають вирішувати проблеми територіальної громади. Але головний ресурс і основний потенціал для нашого міста - це ви і наші харків'яни. Саме завдяки вам і жителям міста Харків розвивається, в місті реалізується безліч інвестиційних проектів. Від імені Харківського міського голови я хочу вам подякувати за вагомий внесок в розвиток нашого міста і місцевого самоврядування. Бажаю вам здоров'я, благополуччя, а нашому місту - процвітання!» - зазначив Олександр Новак.

Він вручив співробітникам міськради, її виконавчих органів, представникам громадських організацій, вуличних комітетів Почесні грамоти Харківської міської ради, виконавчого комітету міської ради та Подяки міського голови.

Також з нагоди Дня радіо, телебачення та зв'язку працівникам харківських ЗМІ вручили Подяки міського голови.

Довідка. День місцевого самоврядування - професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних і обласних радах. Встановлено Указом Президента України в 2000 році. Відзначається щорічно 7 грудня. Саме 7 грудня 1990 року Верховна Рада прийняла Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

Друкувати
Останні новини