У Київському районі впорядковують двори
12 квітня 2018 13:13 ЖКГ
У Київському районі впорядковують двори Прибирання, облаштування зон відпочинку, висадка квітів і дерев - такі роботи проводять у Харкові під час весняного благоустрою дворів.

Як повідомила сьогодні, 12 квітня, начальник Київської філії КП «Харківблагоустрій» Валентина Кротова, цього року комплексно впорядкують двори по вул. Гвардійців Широнінців, 121, 123, вул. Метробудівників, 40, вул. Пушкінській, 36, 38, пр. Московському, 19, 23 та вул. Каразіна, 8, 15. У дворах встановлять нові лавки, урни, вазони, засіють газон, висадять багаторічні та однорічні квіти й облаштують зони відпочинку для городян.

Також у кожному дворі наведуть лад після зими. Всього в районі 528 дворів. За словами Валентини Кротової, роботи вже провели в більше ніж половині з них. Крім того, від сміття очистили 91 вулицю.

Зокрема, сьогодні вранці такі роботи почалися у дворі за будинком по вул. Пушкінській, 50/52. Площа подвір'я становить близько 6,5 тис. кв. м. Торік його комплексно облаштували, а цього року двір упорядковують після зими - очищають від сміття, удобрюють клумби, готують їх під посів насінням.

«Весна була пізня, але ми зі своїм завданням справляємося. Всі роботи робимо в комплексі: прибираємо сміття на тротуарах, газонах, вскопуємо грунт, благоустроюємо», - розповіла Валентина Кротова.

За її словами, всього на території Київської філії КП «Харківблагоустрій» цієї весни з'явиться понад 1,2 тис. квітників, близько 900 чагарників і нових 250 дерев.

«Буде 27 нових клумб, ще виростили 5 тис. квітів розсади, які, зокрема, висадимо біля меморіальних дощок. Висаджування квітів почнеться в кінці квітня. До 9 Травня все плануємо привести до ладу», - зазначила Валентина Кротова.

Друкувати
Останні новини