У Холодногірському районі відремонтують Будинок культури
16 червня 2017 17:36 ЖКГ
У Холодногірському районі відремонтують Будинок культури Глядацьку залу в Будинку культури Холодногірського району планується відремонтувати цього року.

Також в Холодногірському районі проведуть ремонт в кількох районних філіях бібліотек, а також у дитячій музичній школі №3, де оновлять покрівлю.

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, під час районного наради з підготовки району до опалювального сезону 2017-2018 років.

З 17 житлових будинків, де розташовані об'єкти соціальної сфери, до зими комплексно підготовлено три - на вул. Петра Болбочана, 59 (стоматологічна поліклініка), в пров. Резниківському, 1-а (дитячий клуб) і в пров. 3-му Таганському, 4-а (дитячий садок). Підготовчі роботи в будинках з об'єктами соціальної сфери йдуть за графіком.

Всього в районі до нового опалювального сезону з 1025 житлових будинків комплексно підготовлено 126, або 37%. За рахунок бюджетних коштів фахівці КП «Жилкомсервіс» проведуть поточний ремонт у 49 будинках.

Зазначимо, що зараз у всіх районах міста Харкова інтенсивно готуються до нового опалювального сезону - робочі перевіряють, ремонтують і міняють внутрішньобудинкові мережі, покрівлі, ліфти, вимощення, під'їзди, вхідні групи.

Друкувати
Останні новини