У Харкові затверджено план заходів до Дня міста та Дня Незалежності
15 серпня 2018 12:27 Місто
У Харкові затверджено план заходів до Дня міста та Дня Незалежності Низка урочистих і святкових заходів, присвячених 75-й річниці звільнення Харкова від нацистських загарбників, Дню міста, Дню Державного прапора України та 27-ї річниці Незалежності України, пройде в Харкові з 15 по 25 серпня.

Так, 15 серпня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відкриється фотовиставка «75-й річниці визволення присвячується».

З 17 по 21 серпня на базі Міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Схід» пройде Всеукраїнський юнацький турнір з футболу «Перша столиця».

19 серпня на стадіоні «Динамо» стартує 33-й Міжнародний традиційний легкоатлетичний марафон «Визволення».

20-23 серпня в місті відбудуться покладання квітів до пам'ятників і братських поховань, мітинги-реквієми та цивільні панахиди. У всіх районах пройдуть пам'ятні та святкові заходи.

Також 23 серпня у сесійній залі міськради відбудеться церемонія нагородження «Почесний громадянин міста Харкова 2018».

Великий святковий концерт до Дня міста «Зі святом, улюблене місто!» відбудеться 23 серпня в ЦПКіВ ім. Горького. Програма розпочнеться о 12:00 і завершиться о 23:00.

Також 23 серпня в місті відзначать День Державного прапора України. Зокрема, відбудеться урочисте підняття державних прапорів на пр. Незалежності (Трикутний сквер) та пр. Петра Григоренка, 17.

Крім того, 24 серпня пройдуть заходи до Дня Незалежності України. Так, відбудуться покладання квітів до монументу Незалежності, святкова програма на воді вздовж Нетеченської набережної та концерт «З Днем народження, Україно!» у парку Горького.

З повним списком святкових заходів можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини