У Харкові встановлено рекорд з наймасовішого забігу з собаками
26 травня 2018 14:27 Суспільство
У Харкові встановлено рекорд з наймасовішого забігу з собаками Масовий забіг із собаками, яким встановлено новий рекорд України, пройшов сьогодні, 26 травня, у Центрі поводження з тваринами.

У заході взяли участь усі бажаючі - жителі і гості міста.

За словами директора КП «Центр поводження з тваринами» Юлії Шаповалової, учасники, у яких не виявилося власного домашнього вихованця, змогли взяти на час собаку з притулку.

«Мета нашого заходу, перш за все, - це популяризація притулку і його вихованців. Ми хотіли показати жителям міста, які хороші і контактні собаки у нас живуть, вони можуть ходити на повідку, вони соціалізовані і не губляться у великій кількості людей і тварин. Головне наше завдання - привернути увагу до наших мешканців і показати харків'янам, які гарні кішки і собаки чекають, щоб їх знайшли нові господарі», - сказала Юлія Шаповалова.

Всього в масовому заході взяло участь близько 70 безпритульних собак і приблизно стільки ж домашніх вихованців. Під час забігу учасники з собаками повинні були подолати дистанцію в 600 м. За встановленням нового рекорду сьогодні спостерігав представник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчибій.

«Ми зафіксували наступний результат: загальна кількість учасників рекорду - 141. Цей рекорд занесений в категорію «Масові заходи» як «Наймасовіший забіг собак». Це не перше досягнення в Книзі рекордів України, який занесений до розділу «Тварини», але за 16 років, що я працюю на цьому проекті, я був присутній на різних виставках тварин, міряв котів і собак, але цей захід - самий добрий і хороший  і сподобався мені найбільше в цій категорії», - зазначив Ігор Підчибій.

Зазначимо, що найменшим учасником забігу став тойтер'єр, а найбільшим - мастіно неаполітано. Всім, хто взяв участь у встановленні нового рекорду, організатори вручили дипломи.

Також в рамках заходу відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків серед школярів «Намалюй мрію собаки». Крім того, для дітей пройшли майстер-класи з виготовлення ганчіркових тварин і плетіння повідків для собак. Для всіх бажаючих провели екскурсію у Будинок кішок.

Друкувати
Останні новини