У Харкові відремонтують сім клубів за місцем проживання
12 листопада 2018 17:41 Культура
У Харкові відремонтують сім клубів за місцем проживання У семи комунальних клубах за місцем проживання в 2019 році планують провести капітальний ремонт.

Про це сьогодні, 12 листопада, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

За його словами, на сьогоднішній день в місті функціонують 99 клубів за місцем проживання, в тому числі Велоцентр на Білгородському шосе, що відкрився цього року, в якому працює дитячо-юнацька спортивна школа з велоспорту.

«Харків - єдине місто в Україні, де кількість клубів не скорочується, а навпаки, збільшується - щорічно ми відкриваємо по два-три клуби, для того щоб діти могли займатися позашкільною освітою. Перелік гуртків в них досить широкий - діяльність приблизно 70% з них спрямована на заняття спортом, ще 30% - на розвиток творчого потенціалу дітей», - повідомив Олексій Чубаров.

Він зазначив, що цього року місто взяло на баланс ще два приміщення, в яких також будуть відкриті клуби за місцем проживання.

«Ми намагаємося підтримувати в порядку всі 99 клубів: робимо в них поточний і капітальний ремонт, оновлюємо матеріально-технічну базу, коригуємо освітні програми. Наприклад, якщо є гуртки, які не затребувані вихованцями клубів, ми їх замінюємо на інші», - підкреслив Олексій Чубаров.

Зазначимо, всього в клубах за місцем проживання працюють 455 гуртків, в яких займаються близько 7 тис. дітей.

Друкувати
Останні новини